dawniej Autoryzowany Serwis Fenzy

TATSUNO BMP 4000.OS SMART/CNG


 

BMP 4000.OS SMART/CNG

ELEKTRONICZNE DYSTRYBUTORY CNG

OCEAN SMART CNG – dystrybutory spełniające najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i wydajności. Seria OCEAN SMART CNG zawiera szeroki wachlarz rozwiązań, co umożliwia idealne dopasowanie dystrybutora do pozostałych urządzeń zainstalowanych na obiekcie. Oferujemy dystrybutory samoobsługowe, jedno lub dwustronne, z jedną lub dwoma kolumnami wyposażonymi w przewodami napełniające. Dystrybutory OCEAN SMART CNG mogą być zintegrowane z odmierzaczami standardowych paliw płynnych, jak benzyny i oleje napędowe oraz LPG. Wykorzystują standardowo dostępne protokoły komunikacyjnych (POS) umożliwiające integrację z praktycznie każdym systemem. Dodatkowo OCEAN SMART CNG mogą być wyposażone w opcje, takie jak system awaryjnego wyłączania i wewnętrzne stopniowanie zaworów.

Dystrybutory CNG TATSUNO dostarczane są do klienta dopiero po przejściu rygorystycznych testów w fabrycznym laboratorium. Malowana proszkowo obudowa gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne i zapewnia długi okres użytkowania. Funkcjonują długo i bezawaryjnie nawet w najcięższych warunkach.

TATSUNO – jako globalny producent z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji dystrybutorów CNG, stworzyło ponadczasową konstrukcję, spełniającą wymagania klientów z całego świata, oferującą proste rozwiązania konstrukcyjne stosujące napełnianie z jednego, dwóch, trzech lub czterech przewodów napełniających.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA I WARUNKI PRACY

Wydajności Standardowa: 30 kg/min Zwiększona: 70kg/min
Dokładność ±1% przy minimalnej ilości wydanej 2 kg
Zasilanie 1 x 230 V AC, jednofazowe 50 Hz, ±10%
Temperatura otoczenia -20°C do +40°C (-40°C do +55°C z dodatkowym ogrzewaniem)
Temperatura cieczy -40°C do +80°C
Wilgotność 5% do 95% para nie skondensowana