Microgard-Apollo-6000-logo

Microgard-Apollo-6000-1

Ubranie gazoszczelne MICROCHEM®6000

NOWE, EKNOMICZNE ROZWIĄZANIE

MICROCHEM®6000 to nowe rozwiązanie w dziedzinie ubrań gazoszczelnych przeznaczonych dla służb ratowniczych i przemysłu. Wszędzie tam, gdzie ubrania używane są do akcji i nie wiadomo z góry z jakim skażeniem spotka się ratownik, w związku z czym wymagany jest najwyższy wysoki stopień ochrony a dekontaminacja jest bardzo trudna lub nawet niemożliwa, znajdują zastosowanie ubrania wielokrotnego użytku z limitem stosowania. W przemyśle z powodzeniem mogą być stosowane przy stałych pracach w środowisku zagrożonym skażeniem, gdzie o ile do niego nie dojdzie, ubranie może być wielokrotnie używane.

Ubranie gazoszczelne MICROCHEM®GTS i GTB typ 1a. Wykonane z lekkiego, elastycznego i bardzo silnego materiału zapewniającego znakomitą ochronę przez szeroką gamą niebezpiecznych związków chemicznych z włączeniem chemicznych środków bojowych.
Bardzo dobrze widoczny, innowacyjny materiał jest silny, wytrzymały, spełnia a nawet przewyższa minimalne wymogi normy EN 943-1 i EN 943-2 w odniesieniu do ubrań z limitem stosowania.
Oferujemy szeroką gamę rękawic, butów oraz systemów przepływu powietrza, w różnych, opcjonalnych konfiguracjach.

Ubranie może być noszone tylko i wyłącznie wraz z aparatem oddechowym
GTS – ubranie gazoszczelne ze skarpetami i osłonami
GTB – ubranie gazoszczelne z zamocowany na stałe butami

Dostępne rozmiary: mały do 2 XL

Gazoszczelny zamek DYNAT/YKK
Zapewnia ochronę i niezawodne działanie nawet w najbardziej zanieczyszczonym chemicznie środowisku Zamek osłonięty jest zewnętrzną patką, wykonaną z tego samego materiału co ubranie.

MICROCHEM®6000 Dane techniczne
MICROCHEM® został dokładnie przebadany na zgodność z obowiązującymi normami odnoszącymi się do właściwości fizycznych i bariery zabezpieczającej przed niebezpiecznych substancji.
Zamieszczone poniżej tabele pokazują wyniki osiągnięte w niezależnych laboratoriach, zgodnie z europejskimi metodami badań.