dawniej Autoryzowany Serwis Fenzy

Zestaw 1

Zestaw 1

Oferta specjalna od ASF. 

W skład zestawu wchodzi oświetlenie ledowe, dużej mocy POWERMOON POCKETMOON oraz 4 sztuki latarki Latarka L-5Power. Cena zestawu – 5000 PLN brutto.

Powermoon Pocketmoon to nowatorskie, przenośne oświetlenie ledowe dużej mocy znajdujące zastosowanie w każdej sytuacji. Zasilane prądem stałym lub z akumulatora samochodowego. Istnieje możliwość doposażenia w zestaw akumulatorowy zapewniający 4 godziny pracy. Urządzenie jest wodoodporne i posiada wysoką odporność na wstrząsy oraz uderzenia. Standardowym wyposażeniem oświetlenia jest statyw z obrotową głowicą, rozkładany do 3,5 m.

ADALIT L.5 POWER to latarka na hełm lub ręczna wyposażona w zintegrowaną diodę ostrzegawczą umieszczoną z tyłu latarki. Latarka jest ultralekka i niezawodna, można ją zamontować na większości powszechnie używanych kasków. Posiada certyfikat ATEX do strefy 0, można ją stosować w najbardziej niebezpiecznych strefach oraz zamkniętych pomieszczeniach. Wyposażona w czerwoną diodę, która ułatwia zlokalizowanie użytkownika w ciemnościach.

 

 

Karta katalogowa
Pobierz folder Pobierz kartę katalogową