AVON-TT
 
AVON-TT-2

Kamera termowizyjna Argus®TT

Kamera termowizyjna typu Argus®TT została zaprojektowana z myślą o wsparciu operacji policji i służb specjalnych. Umożliwieniu wykrycia obrazu cieplnego osoby lub przedmiotu.
Kamera termowizyjna typu Argus®TT może być stosowana w warunkach zerowej widoczności – kompletna ciemności i zadymienie. Możliwe jest to dlatego, że energią wykrywaną jest energia cieplna a nie świetlna. Kamera może być używana zarówno w świetle dziennym jak i podczas nocnych operacji w wielu różnych sytuacjach.

Argus®TT to trwała, zamknięta w kompatybilnej obudowie, łatwa w obsłudze kamera termowizyjna z wbudowana latarką. Jest lekka i ergonomiczna, odporna na bardzo trudne warunki atmosferyczne. Wyposażona jest w wiele zaawansowanych technologicznie funkcji, możliwych do zastosowania w kamerach termowizyjnych.

Kamera Argus®TT wyposażona jest w czujnik mikro bolometryczny zbudowany w oparciu o krzem amorficzny (Asi). Dostępna jest w dwóch rozdzielczościach: 320 x 240 pikseli i 160 x 120 pikseli. Wymienne obiektywy umożliwiają użytkownikowi wybór obiektywy najlepiej nieodpowiadającemu występującej aplikacji.

Kamerę zaprojektowano i wykonano stosując zaawansowane technologie cyfrowe o najwyższej jakości, dostosowane do określonych aplikacji.
 

 

 

 
 

 

 

 

 

Pobierz folder