Kamera termowizyjna Argus® Typ P

Kamera ARGUS® P

Kamera termowizyjna Argus® Typ P została zaprojektowana z myślą o potrzebach funkcjonariuszy policji, straży granicznych i innych służb specjalnych. Umożliwia termiczne wykrywanie ludzi i obiektów.

Kamera Argus® Typ P może być stosowana w warunkach zerowej widoczności, w kompletnych ciemnościach i w zadymieniu. Jest to możliwe dzięki temu, że kamera wykrywa energię pochodzącą z ciepła a nie ze światła. Umożliwia to stosowanie kamery zarówno w dzień jak i w nocy w różnych aplikacjach.

Kamera Argus® Typ P jest samodzielną, niezawodną i łatwą w obsłudze jednostką. Wymienialne obiektywy umożliwiają efektywne stosowanie kamery przy różnych odległościach operacyjnych. Kamera jest lekka i ergonomiczna, działa nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych oraz posiada bogate wyposażenie.

Argus® Typ P działa w oparciu o krzemowy, amorficznych czujnik mikro bolometryczny (ASI) dostępny w dwóch rozdzielczościach: 320×240 pikseli oraz 160×120 pikseli. Aby osiągnąć doskonałą wydajność i zastosować określone funkcje obrazu cyfrowego, kamerę zaprojektowano i zbudowano w oparciu o zaawansowane technologie obrazu cyfrowego oraz najwyższej jakości technologie zapewniające funkcjonalność określonych aplikacji.

 

Pobierz folder