ul. Pabianicka 119/131, 93-490 Łódź
tel. + 48 609 407 470 mail: biuro@asf.net.pl

Wizyta przedstawicieli z Aerotecnica Coltri

2014.08.01

W pierwszych dniach lipca mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli firmy Aerotecnica Coltri.
Odwiedzili nas Panowie Carlo Coltri Właściciel i Prezes, Marco Corsini Dyrektor Techniczny i Safet Berzati Główny Mechanik. Była to dla wszystkich Panów pierwsza wizyta w Polsce.
Wizyta miła charakter techniczny. Przedstawiliśmy naszą siedzibę, magazyn i serwis. Główna uwaga skierowana była na nasze możliwości i umiejętności serwisowe. Odwiedziliśmy razem użytkowników kompresorów. Pan Carlo Coltri pokreślił, że dla firmy Aerotecnica Coltri bardzo ważna jest obsługa serwisowa użytkowników końcowych i współpraca z wybranym centrum serwisowym. Satysfakcja klienta jest najważniejsza!

Ekipa techniczna ASF uczestniczyła w szkoleniach w siedzibie producenta i posiadamy pełne uprawnienia serwisowe i szkoleniowe. Pierwszy raz przedstawiciele firmy odwiedzili w Polsce swoje Centrum Serwisowe.
Wszystko to ma na celu ciągłe poprawianie jakości obsługi użytkowników.

Firma ASF posiada pełną autoryzację producenta i jest upoważniona do obsługi wszystkich użytkowników kompresorów powietrznych i gazowych firmy Aerotecnica Coltri oraz do prowadzenia szkoleń na terenie całej Polski.

coltri_spotkanie

ASF – nasza mocna strona techniczna!!!

Pan Jerzy Kaczmarski – Technik
Pan Marco Corsini – Dyrektor Techniczny
Pan Carlo Coltri – Właściciel i założyciel firmy Aerotecnica Coltri
Pani Monika Bryszewska – Właściciel firmy ASF
Pan Grzegorz Bryszewski – Właściciel firmy ASF i Dyrektor Techniczny
Pan Safet Barzati – Technik