dawniej Autoryzowany Serwis Fenzy

X Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym

X Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. Zapraszamy 16-18 września 2016 r. do Lichenia Starego w województwie wielkopolskim!

Za niepełne dwa tygodnie rozpocznie się jubileuszowa edycja  Mistrzostw Polski OSP w Ratownictwie  Wodnym i Powodziowym w Licheniu Starym nad malowniczym jeziorem Licheńskim.

My też tam będziemy! Serdecznie zapraszamy wszystkich, który chcieliby obserwować i przeżywać z nami zmagania strażaków-ratowników OSP na wodzie i na lądzie. o laur najlepszej załogi w Polsce.

Która załoga w tym roku okaże się najlepsza? Czy OSP Licheń Stary I, gospodarze tegorocznych Mistrzostw, utrzyma tytuł zwycięzcy i powiększy kolekcję medali? Która z załóg kobiecych stanie na najwyższym podium?

W IX edycji Mistrzostw, które odbyły się w Sierakowie Wielkopolskim w 2015 r., uczestniczyło aż 200 strażaków-ratowników! To były rekordowe Mistrzostwa – 49 załóg z 14 województw, w tym 7 załóg kobiecych!

Mistrzostwa to dla strażaków-ratowników OSP forma twardego treningu i możliwość sprawdzenia się w sportowej rywalizacji w 7 konkurencjach podstawowych oraz specjalnej – Water Fighters. Natomiast dla kibiców i fanów załóg – emocje i zabawa, niecodzienny sposób spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Wydarzeniu będą towarzyszyć specjalne atrakcje dla dzieci i dorosłych. To będzie wspaniałe pożegnanie lata! Zapraszamy!

xmpso