Maska Interspiro INSPIRE-H

Nadciśnieniowa maska do aparatów powietrznych Interspiro. Inspire-H to maska z nowoczesnym systemem wentylacji, zaworem otwierającym dopływ powietrza z atmosfery, kompatybilna z dedykowanymi akcesoriami.

Posiada aktualne świadectwo CNBOP-PIB

Maska Inspire-H zapewnia unikalne połączenie wlotu powietrza otoczenia i szybkiego połączenia powietrza z butli.

Maska jest wyposażona w zawór powietrza z otoczenia, dzięki czemu użytkownik może całkowicie założyć maskę i nadal oddychać powietrzem z otoczenia, oszczędzając sprężone powietrze w butli, a po naciśnięciu pokrywy zaworu, następuje aktywacja powietrza z butli. Otwarcie zaworu powietrza atmosferycznego jest monitowane za pomocą wyraźnego czerwonego wskaźnika.

Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik ma zawsze pewność doskonałej szczelności. Ryzyko nieprawidłowego montażu automatu oddechowego podczas noszenia maski jest wyeliminowane, jeśli maska ​​jest zawsze prawidłowo podłączona. Ponadto automat oddechowy jest zawsze chroniony i nigdy nie jest narażony na brud, skażenie ani narażenie mechaniczne.

Szybkie złącze sprawia, że ​​montaż i demontaż automatu oddechowego jest bardzo łatwy:
do podłączenie automatu potwierdza wyraźne kliknięcie, a odłączenie następuje po jednoczesnym naciśnięciu dwóch czerwonych klawiszy.

Konstrukcja maski i zaworu oddechowego jest bardzo zwarta i pozbawiona wystających części, co zapewnia nieograniczoną widoczność i zmniejsza ryzyko zaczepienia i uszkodzenia mechanicznego. Cicha praca maski zapewnia minimalne zakłócenia hałasem i doskonałe możliwości komunikacji. Podczas użytkowania membrana foniczna znajduje się naprzeciwko i blisko ust użytkownika co przekłada się na doskonałą jakość komunikacji głosowej bez ograniczeń i zniekształceń.

Wizjer jest chroniony ramką wizjera, aby zapobiec zarysowaniu po umieszczeniu na płaskich powierzchniach. Co więcej, jest on chroniony powłoką odporną na zarysowania, spełniającą wymagania 7,9* „Odporność soczewki twarzy na ścieranie” zgodnie z amerykańską normą NFPA 1981:2019. Powłoka przeciwmgielna na wizjerze zapobiega parowaniu i spełnia wymagania normy EN 166 7.3.2. Wytrzymałość mechaniczna wizjera jest testowana zgodnie z normą EN136 8.11.

Maska fabrycznie przygotowana i kompatybilny z systemami komunikacji głosowej SpiroCom, systemem sygnalizacji stanu powietrza HUD (Heads-Up Display) i zestawem okularowym.

  • Maska posiada ergonomiczne nagłowie z łatwymi w obsłudze klamrami, dostępne w dwóch wariantach: gumowe – naturalny kauczuk odporny na wysokie temperatury i siatka aramidowa oraz pas tekstylny na szyję.

    .