o firmie asf

O Firmie

ASF specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie ochrony osobistej strażaków, ratowników oraz pracowników narażonych na szkodliwe działanie środowiska. Działamy nieprzerwanie od 1999 roku. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i specjalistyczne szkolenia doradzamy, tak aby jak najlepiej dopasować produkt do potrzeb użytkownika.
Dostarczamy sprzęt najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowany i posiadający wymagane certyfikaty i dopuszczenia. Jeśli sprzęt wymaga instalacji oferujemy również taką usługę. Zapewniamy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis na terenie całej Polski zakupionego u nas sprzętu .

Od roku 2014 zajmujemy się również dostarczaniem kompletnych rozwiązań w zakresie stosowania sprężonego gazu ziemnego (metan, CNG) jako alternatywnego, ekonomicznego i ekologicznego paliwa. Oferujemy kompletne stacje CNG – małe, średnie i duże, poczynając od określenia potrzeb klienta, projektu, dostawy elementów stacji, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Produkty wchodzące w skład stacji oferujemy również oddzielnie (kompresory CNG, magazyny gazu, dystrybutory, czytniki kart i wszystkie potrzebne akcesoria). Do zakupionego pojedynczego kompresora można w miarę rozwoju firmy dokupić drugą jednostkę, magazyn, dystrybutor i wszystkie potrzebne elementy, aż do uzyskania kompletnej stacji.

Firma ASF zrealizuje zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Dane rejestrowe firmy:
ASF Monika Bryszewska
Ul. Centralna 7
95-030 Starowa Góra