Panel do suszenia butów, rękawic, masek pełnotwarzowych.

Oferujemy szeroką gamę autorskich paneli suszących. Starannie zaprojektowane i przystosowane do potrzeb Straży Pożarnych znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność suszenia masek pełnotwarzowych, butów, rękawic, kapturów i innego podobnego wyposażenia strażaka, ratownika czy pracownika.

Panele mogą być jednostronne lub dwustronne, przygotowane do suszenia 20 masek, 10 par butów/rękawic, 40 masek, 20 par butów rękawic oraz większej ilości, w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Wszystkie elementy wchodzące w skład paneli wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jest to spawana i zgrzewana konstrukcja z blachy gatunku 304.

Element grzejny stanowią kurtyny powietrzne odpowiednio dobrane do urządzenia. Urządzenia zasilane są napięciem 230 V, 50 Hz. Suszenie odbywa się w zakresie od 36– 40°C dlatego proces suszenia jest delikatny i nie niszczy drogiego sprzętu i elementów garderoby. Czas pracy można regulować w zakresie od 1–12 godzin. Opcjonalnie urządzenie może być wyposażone w lampy bakteriobójcze o mocy 15 W lub w system ozonowania powietrza. Wszystkie urządzenia produkowane są zgodnie ze standardami europejskimi. Produkty dostępne są w wersjach standardowych jak również możliwe jest zrealizowanie zamówienia dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapewniamy solidne wykonanie, serwis gwarancyjny