Szafa do suszenia ASF-6 z ozonowaniem

Nasze szafy suszące przeznaczone są do suszenia ubrań strażackich oraz innych elementów garderoby strażaka, takich jak buty, rękawice, kaptury. Najnowsze standardy dotyczące bezpieczeństwa wymagają, aby ubrania posiadały coraz wyższe parametry techniczne.

Szafa ASF-6 z funkcją ozonowania przystosowana jest do suszenia ubrań strażackich i innych elementów garderoby (buty, rękawice, kaptury) oraz aparatów powietrznych.

Ważną funkcją szafy jest dezynfekcja ozonem. Ozon wytwarzany jest w wyniku wyładowań elektrycznych w generatorze. Ozon niszczy wirusy, bakterie i inne mikroorganizmy, eliminując przy tym przykre zapachy.  Za funkcję suszenia odpowiadają odpowiednio dobrane do urządzenia kurtyny powietrzne generujące nadmuch ciepłego powietrza. Suszenie odbywa się w zakresie od 35-40֯ C, dzięki czemu proces suszenia jest delikatny i nie niszczy drogich ubrań. Czas pracy można regulować w zakresie 1-12 godzin.

Szafa wyposażona jest w drążek z wieszakami na ubrania i 5 ażurowych, wymiennych półek do suszenia aparatów. Jednorazowo można suszyć do 8 kompletów ubrań lub 10 aparatów (bez butli). Wszystkie urządzenia produkowane są zgodnie ze standardami europejskimi. Szafy dostępne są w wersjach standardowych, jak również możliwe jest zrealizowanie zamówienia dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta.