Aplhatec 4000 Apollo Model 126

Kombinezon Alphatec 4000 Apollo chroni przed chemikaliami- jest to ochrona typu 3, 4. Jest on wodoszczelny oraz hermetyczny- aparat powietrzny noszony pod ubraniem. Specjalnie zaprojektowany i ceniony przez służby przeciwpożarowe kombinezon przeznaczony do użycia w akcjach związanych z likwidacją rozlanych cieczy.

Zapewnia doskonałą barierę oraz chroni przed szeroką gamą organicznych i nieorganicznych substancji chemicznych i czynników biologicznych.
Hermetyczny kombinezon z systemem zakładania od tyłu, z podwójnym zamkiem błyskawicznym, miejscem przeznaczonym na aparat wewnątrz ubrania, dołączonymi skarpetami z osłonami na obuwie i rękawicami Ansell Barrier®.
Zawory wydechowe, przezroczysty wizjer, zgrzewane ultradźwiękami i zabezpieczone taśmą szwy oraz konstrukcja ze skrzydłami umożliwiają kontrolę wskaźnika powietrza w kombinezonie. Ubranie posiada pasek na piersi do zamocowania sygnalizatora bezruchu oraz regulowane szelki wewnętrzne.

  • Doskonała ochrona przed przenikaniem ponad 200 substancji chemicznych (potwierdzona testami), w tym bojowych środków chemicznych,
  • Zbudowany, aby chronić, system zakładania od tyłu z podwójnym zamkiem błyskawicznym, dołączonymi skarpetami z osłonami na obuwie,
  • Miejsce na aparat oddechowy dopasowane do większości modeli aparatów oddechowych,
  • Dołączone rękawice Ansell Barrier®, zawory wydechowe i przezroczysty wizjer,
  • Zgrzewane i zabezpieczone taśmą szwy to nasza najskuteczniejsza bariera chroniąca przed cieczami i cząstkami stałymi,
  • Mankiety wykonane z materiały tekstylnego- bardzo wygodne w noszeniu.

CE KATEGORIA III (typ 3-B, typ 4-B, EN 14126)

Karta katalogowa