Hełm Pacific F15 CNBOP

Trudno przecenić rolę jaką w wyposażeniu strażaka stanowi zabezpieczający głowę hełm strażacki. Cechy, które muszą go charakteryzować to bezpieczeństwo, wytrzymałość i komfort. Ważne stały się również walory estetyczne, nie zapominając o funkcjonalności.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

Jedyny dostępny w Polsce hełm wykonany z kompozytu Kevlar® DuPont™. Charakteryzuje się najlepszym współczynnikiem bezpieczeństwa w zakresie uszkodzeń mechanicznych, działania wysokiej temperatury i płomienia.

Hełm gotowy do akcji! W standardzie wyposażony w dużą i przestrzenną przyłbicę i certyfikowane wbudowane okulary ochronne. Ponad to wyposażony w osłonę karku wykonaną z nomexu, uchwyt to mocowania hełmu, boczne uchwyty mocujące maskę i latarkę i fabryczne naklejki odblaskowe. Dodatkowo zdejmowany cokół z miejscem na logo jednostki!

Więźba zamontowana na specjalnych zawiasach, które w przypadku uderzenia pochłaniają dużą część energii. Płynna regulacja nagłowia za pomocą wygodnego pokrętła. Czteropunktowa regulacja głębokości Wyściółkę w celu dekontaminacji popożarowej można zdemontować bez użycia narzędzi!


Karta katalogowa

Dostępne kolory hełmu F15: biały, czerwony, limonkowy.